Tasarım

    Şirketimiz peyzaj mimarları ve ziraat teknikerleri siz değerli müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ekolojik , ekonomik ve tüm çevresel faktörleri göz önüne alarak istenilen fonksiyonlarda tasarımlar oluşturmak için peyzaj planlamaları yaparlar. Bu yapılan planlamalar doğrultusunda sizlere sundukları alternatifler sizler tarafından seçilerek karar verilen örnek üzerinden yola çıkılıp peyzaj tasarımlarınızı oluştururlar. Peyzaj tasarımları daha sonra peyzaj mimarlarımızdan ve ziraat teknikerlerinden oluşan ekibimizce projelendirilip sizlerin beyenisine sunulur. İstenildiği takdirde tasarlanan projeler 3 boyutlu olarak hazırlanıp sizlerin beyenisine de sunulabilir. Şirketimizde tasarım için kurulmuş bir ekibimiz mevcut olup tamamen sizden gelen isteklerin yerine getirilmesi amaçlanarak hızlı ve doğru ilkeler doğrultusunda çalışma gerçekleştirmeyi hedeflemişlerdir.

Bitkisel Tasarım;

Bahçede bulunan sağlıklı bitkiler olumlu ve pozitif enerjinin işaretleridir. Bunun sağlanabilmesi için; iyi bakım ve koruma gereklidir. Rüzgardan eğilmiş, kurumuş bitkilerden ve yabani otların sarmış olduğu çim alanlardan kaçınılmalıdır. Bitki seçiminde yapı- bina ya da diğer peyzaj yapılarının ölçeği ile uyumlu olan türler form ve renk özellikleri kapsamında seçilmelidir.

3 BOYUTLU SUNUM

Yapılan peyzaj tasarımları istenildiği takdirde 3 boyutlu hale getirilip sunumları yapılmaktadır.

TASARIM PROJESI

Kara kalem olarak yapılan tasarımlar daha sonra autocad ortamına aktarılıp metraj ve keşif dosyaları hazırlanmaktadır.

TASARIM PROJESI

Yapılan tasarımlarda bitki renkleri ve alanın kış ve yaz halleri dikkate alınarak paftalar hazırlanıyor.

哺乳期怎么丰胸?哺乳期怎么丰胸见效快产后丰胸产品?纵观丰胸方法,丰胸产品才是较快较有效的。当然了,最关键的还是要选对粉嫩公主!一款专业天然的丰胸产品不仅可以有效保障丰胸在健康、安全的前提下顺利进行,还能有利于实现胸部自然增大的效果粉嫩公主酒酿蛋丰胸。目前有这样一款纯天然的丰胸产品,不仅顺应了女性健康丰胸的需求,而且还是目前为止唯一一款安全到哺乳期都能喝的丰胸产品丰胸方法。它就是时下最受女性喜爱的粉嫩公主酒酿蛋。