Hizmetlerimiz

    Şirketimiz peyzaj mimarları ve ziraat teknikerleri siz değerli müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ekolojik , ekonomik ve tüm çevresel faktörleri göz önüne alarak istenilen fonksiyonlarda tasarımlar oluşturmak için peyzaj planlamaları yaparlar. Bu yapılan planlamalar doğrultusunda sizlere sundukları alternatifler sizler tarafından seçilerek karar verilen örnek üzerinden yola çıkılıp peyzaj tasarımlarınızı oluştururlar. Peyzaj tasarımları daha sonra peyzaj mimarlarımızdan ve ziraat teknikerlerinden oluşan ekibimizce projelendirilip sizlerin beyenisine sunulur. İstenildiği takdirde tasarlanan projeler 3 boyutlu olarak hazırlanıp sizlerin beyenisine de sunulabilir. Şirketimizde tasarım için kurulmuş bir ekibimiz mevcut olup tamamen sizden gelen isteklerin yerine getirilmesi amaçlanarak hızlı ve doğru ilkeler doğrultusunda çalışma gerçekleştirmeyi hedeflemişlerdir.tasarlanmış olan proje doğrultusunda ilgili peyzaj mimarımızca uygulama hakkında programlama yapılarak siz değerli müşterilerimize sunulur. Onayınız alındıktan sonra alan ile ilgili malzeme alımları yapılarak uygulamaya başlanır. Uygulama safhasında her zaman bir peyzaj mimarı görevlendirilmiş olup tüm isteklerinizi iletebilirsiniz.

Peyzaj Tasarım ve Uygulama

Profesyonel ekibimiz tarafından tasarımlanan projeleriniz isteğe bağlı olarak 3 boyutlu sunum halinde de sizlerle paylaşılmaktadır.

Peyzaj Tasarım ve Projelendirme

Çevre düzenleme projelerinin hazırlanması ve uygulanması Yapısal peyzaj projelerinin hazırlanması ve uygulanması Peyzaj bitkilendirme projelerinin hazırlanması ve uygulanması Peyzaj sulama projelerinin hazırlanması ve uygulanması Peyzaj drenaj projelerinin hazırlanması ve uygulanması Peyzaj aydınlatma projelerinin hazırlanması ve uygulanması

Peyzaj Uygulamaları

Küçük villa bahçelerinden büyük ölçekli parklara kadar her alanda peyzaj uygulama birikimi ve tecrübesine sahip olan firmamız anahtar teslim peyzaj uygulamaları ile kaliteli ve problemsiz taahhüt hizmetleri vermektedir. Firmamız özel ve kamu ihaleleri kapsamında pek çok şirkete taşeronluk yapmakta, taahhüt etmiş olduğu peyzaj uygulamalarından kesin kabul sürecine kadar sorumlu olup, zamanında teslim etmek üzere iş organizasyonunu yaparak çalışmalarını sürdürmekte bununla beraber acil ve büyük ölçekli peyzaj uygulamalarını eleman ve malzeme sıkıntısı olmadan kısa sürede tamamlayarak teslim etmektedir.

Bakım & Danışmanlık

Bahçenizde yapılan mimari uygulama sonrasında bitkilerin yaşamını sürdürmesi, sağlıklı gelişmesi ve formlarını koruyarak görsel güzelliklerini devam ettirebilmesi için bakım hizmetleri gerekmektedir. Tecrübeli peyzaj mimarı ve deneyimli kadromuz ile haftalık, aylık veya yıllık bakım uygulamaları hizmeti verilmektedir. Mevcut durumun değerlendirilmesi sonucunda ilaç, gübre, alet ve edevatların teminleri sağlanır ve bakım uygulaması tamamlanır.

哺乳期怎么丰胸?哺乳期怎么丰胸见效快产后丰胸产品?纵观丰胸方法,丰胸产品才是较快较有效的。当然了,最关键的还是要选对粉嫩公主!一款专业天然的丰胸产品不仅可以有效保障丰胸在健康、安全的前提下顺利进行,还能有利于实现胸部自然增大的效果粉嫩公主酒酿蛋丰胸。目前有这样一款纯天然的丰胸产品,不仅顺应了女性健康丰胸的需求,而且还是目前为止唯一一款安全到哺乳期都能喝的丰胸产品丰胸方法。它就是时下最受女性喜爱的粉嫩公主酒酿蛋。