.


HiZMETLERiMiZ

Şirketimiz peyzaj mimarları ve ziraat teknikerleri siz değerli müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ekolojik , ekonomik ve tüm çevresel faktörleri göz önüne alarak istenilen fonksiyonlarda tasarımlar oluşturmak için peyzaj planlamaları yaparlar. Bu yapılan planlamalar doğrultusunda sizlere sundukları alternatifler sizler tarafından seçilerek karar verilen örnek üzerinden yola çıkılıp peyzaj tasarımlarınızı oluştururlar. Peyzaj tasarımları daha sonra peyzaj mimarlarımızdan ve ziraat teknikerlerinden oluşan ekibimizce projelendirilip sizlerin beyenisine sunulur. İstenildiği takdirde tasarlanan projeler 3 boyutlu olarak hazırlanıp sizlerin beyenisine de sunulabilir. Şirketimizde tasarım için kurulmuş bir ekibimiz mevcut olup tamamen sizden gelen isteklerin yerine getirilmesi amaçlanarak hızlı ve doğru ilkeler doğrultusunda çalışma gerçekleştirmeyi hedeflemişlerdir.tasarlanmış olan proje doğrultusunda ilgili peyzaj mimarımızca uygulama hakkında programlama yapılarak siz değerli müşterilerimize sunulur. Onayınız alındıktan sonra alan ile ilgili malzeme alımları yapılarak uygulamaya başlanır. Uygulama safhasında her zaman bir peyzaj mimarı görevlendirilmiş olup tüm isteklerinizi iletebilirsiniz.

DEVAM

Hizmetlerimiz

PEYZAJ TASARIM VE PROJELENDİRME

Çevre düzenleme projelerinin hazırlanması ve uygulanması Yapısal peyzaj projelerinin hazırlanması ve uygulanması Peyzaj bitkilendirme projelerinin hazırlanması ve uygulanması Peyzaj sulama projelerinin hazırlanması ve uygulanması Peyzaj drenaj projelerinin hazırlanması ve uygulanması Peyzaj aydınlatma projelerinin hazırlanması ve uygulanması

PEYZAJ UYGULAMALAR

Küçük villa bahçelerinden büyük ölçekli parklara kadar her alanda peyzaj uygulama birikimi ve tecrübesine sahip olan firmamız anahtar teslim peyzaj uygulamaları ile kaliteli ve problemsiz taahhüt hizmetleri vermektedir. Firmamız özel ve kamu ihaleleri kapsamında pek çok şirkete taşeronluk yapmakta, taahhüt etmiş olduğu peyzaj uygulamalarından kesin kabul sürecine kadar sorumlu olup, zamanında teslim etmek üzere iş organizasyonunu yaparak çalışmalarını sürdürmekte bununla beraber acil ve büyük ölçekli peyzaj uygulamalarını eleman ve malzeme sıkıntısı olmadan kısa sürede tamamlayarak teslim etmektedir.

BAKIM ve DANIŞMANLIK

Bahçenizde yapılan mimari uygulama sonrasında bitkilerin yaşamını sürdürmesi, sağlıklı gelişmesi ve formlarını koruyarak görsel güzelliklerini devam ettirebilmesi için bakım hizmetleri gerekmektedir. Tecrübeli peyzaj mimarı ve deneyimli kadromuz ile haftalık, aylık veya yıllık bakım uygulamaları hizmeti verilmektedir. Mevcut durumun değerlendirilmesi sonucunda ilaç, gübre, alet ve edevatların teminleri sağlanır ve bakım uygulaması tamamlanır.

HiZMETLERiMiZ

PEYZAJ iLE iLGiLi KISACA

  • Peyzaj mimarlığı, geleneksel mühendisliğin tüm unsurlarını (planlama, araştırma, tasarım, yapım, işletme, değerlendirme, araştırma, yönetim ve eğitim) barındırıyor olsa da, üç ana alanda odaklanmıştır.İlk olarak kilit planlama, bir bütün olarak peyzaj hedef belirleme ve tasarım içerir. İkinci olarak, peyzaj tasarımı kilit planlama süreci içinde belirlenen güvenilir hedeflere ulaşmak için kişisel arazi şekillerinin tasarımına daha fazla odaklanmıştır. Peyzaj performans değerlendirmesi her iki taraf içinde kritik öneme sahiptir. Aynı zamanda sorumluluk tahmini ve finansal güvence düzeyleri içinde önemlidir. Çok disiplinli bir ekip vasıtasıyla perfomans değerlendirmesi, tasarım ve planlamanın tekrarlanan, yinelenen süreci peyzaj mühendisliğinin temelidir.

  • Peyzaj düzenlemelerinde ilk olarak inşaat işleri tamamlanmalı daha sonra bitkilendirme işlemi yapılmalıdır.