.


PEYZAJ 34 HAKKIMIZDA

VİZYONUMUZ

Müşteri odaklı bir firma olduğumuzu samimiyetimiz ile yansıtabilmek ve gerek yerel gerek şehirlerarası pazarda etkin, verimli, tanınmış bir şirket olabilmek, dünyada yaşanan peyzaj alanında ki gelişmeleri takip ederek daima gelişmek hep ileri gitmek…

MİSYONUMUZ

Kalitemizi en üst noktalara çıkarabilmenin yolunun müşteri memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olan bir firma olarak hedefimize doğru ilerliyoruz. Uzman kadromuzun özverili çalışmaları, sağlam altyapımız ile birlikte kalite ve dürüstlüğü esas alıp büyüyerek uluslararası bir firma olmayı ilke edinmiş bir şekilde yolumuza devam ediyoruz.

DEĞERLERİMİZ

KALİTE DÜRÜSTLÜK

DENEYİM

PROFESYONELLİK

GÜVENİLİRLİK

PEYZAJ 34 SUBELERiMiZ

www.peyzaj07.com

www.peyzaj35.com

www.peyzaj33.com

HiZMETLERiMiZ

PEYZAJ iLE iLGiLi KISACA

  • Peyzaj mimarlığı, geleneksel mühendisliğin tüm unsurlarını (planlama, araştırma, tasarım, yapım, işletme, değerlendirme, araştırma, yönetim ve eğitim) barındırıyor olsa da, üç ana alanda odaklanmıştır.İlk olarak kilit planlama, bir bütün olarak peyzaj hedef belirleme ve tasarım içerir. İkinci olarak, peyzaj tasarımı kilit planlama süreci içinde belirlenen güvenilir hedeflere ulaşmak için kişisel arazi şekillerinin tasarımına daha fazla odaklanmıştır. Peyzaj performans değerlendirmesi her iki taraf içinde kritik öneme sahiptir. Aynı zamanda sorumluluk tahmini ve finansal güvence düzeyleri içinde önemlidir. Çok disiplinli bir ekip vasıtasıyla perfomans değerlendirmesi, tasarım ve planlamanın tekrarlanan, yinelenen süreci peyzaj mühendisliğinin temelidir.

  • Peyzaj düzenlemesinde bitki seçerken ana prensip bahçe sınırına doğru büyük bitkiler eve yaklaştıkcada daha alçak bitkilerin seçilmesidir. Uzaktaki bitkiler yakındaki süs bitkileri için aynı zamanda fon oluşturacaktır.