PEYZAJ AYDINLATMA

Dış mekan aydınlatma mülkünüzün güzelliğini yükseltir, evinizi daha tehlikesiz ve güvenilir kılar ve bahçenizde geçirdiğiniz zevkli saatlerin çoğalmasını sağlar. Ayrıca aydınlatma ile evinize yapacağınız yatırım, evinizi değerlendirerek size bu yatırımı fazlası ile karşılayacaktır.

İyi aydınlatılmış bir ev girişi, konuklarınızı karşılar ve ziyaretçileri tespit etmenize yardımcı olur. Kağınızın iki tarafına yerleştirceğiniz dış mekan duvar aplikleri evinize sıcak, davet eden bir görüntü kazandırırken, girenlerin emniyetini sağlayacaktır.

Verandanın altına veya başka herhangi bir çıkıntıya, sarkıt aydınlatma ürünlerinden seçebilirisiniz, zincirli sarkıt veya dış mekan tavan aydınlatma bunlara birkaç örnektir. Arka giriş veya yan girişlerde kapı kilidinin bulunduğu yöne yerleştirilecek tek bir bahçe apliği yeterli olacaktır.

Gece garajı kullanan aile bireylerinin güvenliği ve emniyeti için, garajın ön yüzüne bir duvar armetürü monte edebilirsiniz. Yüksek basınçlı sodyum ampulle donanmış armatürler, akkor ampullerden daha iyi ışık verip, daha uzun ömürlüdürler.

AYDINLATMA ÖRNEKLERiMiZ

HiZMETLERiMiZ

PEYZAJ iLE iLGiLi

  • Peyzaj mimarlığı, geleneksel mühendisliğin tüm unsurlarını (planlama, araştırma, tasarım, yapım, işletme, değerlendirme, araştırma, yönetim ve eğitim) barındırıyor olsa da, üç ana alanda odaklanmıştır.İlk olarak kilit planlama, bir bütün olarak peyzaj hedef belirleme ve tasarım içerir. İkinci olarak, peyzaj tasarımı kilit planlama süreci içinde belirlenen güvenilir hedeflere ulaşmak için kişisel arazi şekillerinin tasarımına daha fazla odaklanmıştır. Peyzaj performans değerlendirmesi her iki taraf içinde kritik öneme sahiptir. Aynı zamanda sorumluluk tahmini ve finansal güvence düzeyleri içinde önemlidir. Çok disiplinli bir ekip vasıtasıyla perfomans değerlendirmesi, tasarım ve planlamanın tekrarlanan, yinelenen süreci peyzaj mühendisliğinin temelidir.

  • Peyzaj mimarlığı, bildirilen kesin hedefler için tasarımlar yaparak başlangıç koşullarının belirlenmesini, yinelenen tasarımı, tasarım bilgisine dayalı performans tahmini, performansı izleme içererek mühendisliğin kuvvetli yönlerini temel alır. Peyzaj mühendisliğinin başarısının arkasında arazi ıslahı, yeniden kazandırma(madencilik faaliyeti sonrası gibi), düzenleme, yenileme, reklamasyon tarihi ve güçlü başarı örnekleri bulunmaktadır. Peyzaj mimarlığının ayırt edici özelliği ayrı bir disiplin gibi tutulması; inşaat ve tasarımın bilinen bütün aşamalarından itibaren arazi formu, şekili, parçaları(bileşenleri, alt katmanları) ile bitkilendirme tekniğinin birlikteliğidir.